top of page

Procedura

To není pedikúra. To jsou lázně pro nohy.

Unikátní koncept zaměřený na chodidla. Hýčkání i péče. Nejmodernější technologie v oblasti přístrojové pedikúry v podobě brusky s postřikem. Ručně vyráběná kosmetika z těch nejčistších surovin. Funkční složení s účinnými látkami. Hypoalergenní gelová kosmetika pro dokonale upravené nehty s minimálním zdravotním rizikem. Aromaterapeutický účinek. To je Procedura.

20220729_132716.jpg
20220729_132844.jpg

Bruska s mlhovým postřikem

Novinka v oblasti podologie.

Nová, šetrnější a rychlejší metoda přístrojové pedikúry. Bruska s mlhovým postřikem je výkonnější než běžné přístroje s odsáváním, je tišší a zaručuje naprostou bezprašnost. Místo ošetření je chlazeno a nehrozí popálení.
Tento typ přístroje byl inspirován zubařskými bruskami, které vyžadují vysoké otáčky a nesmějí okolí rozehřát. Pedikérská bruska chladí broušené místo nejen sprejem, ale i proudem vzduchu rozprašujícím vodu z nádržky.


Mýdla


Přírodní péče i dotek luxusu.

Designová a 100% přírodní mýdla vyráběná tradiční metodou za studena, uchvátí nejen svým nápaditým vzhledem, ale také složením z původních a čistých surovin. Mýdla obsahují kvalitní rostlinné oleje a další funkční složky. Všechny ingredience, včetně přirozeně vzniklého glycerinu, při mytí o pokožku pečují a nevysušují ji. 

20220729_132604.jpg
20220729_132611.jpg

Bylinná lázeň

Voda, která umí léčit.

Koupelové soli, citrusy a okvětní lístky. Očistná koupel. Kombinace himalájské, epsomské a mořské soli, zvláčňujících rostlinných olejů a bylinné směsi vlastní originální receptury.


Krása je čistá.


Netoxicky

Nová generace šetrných hypoalergenních barevných gel laků bez obsahu alergizujících složek HEMA a Di-HEMA. Vhodný i pro alergiky a osoby s extra vysokou citlivostí pokožky, těhotné i kojící.

20220729_132723.jpg
20220729_132649.jpg

Depilace

Dokonalá hebkost.

Depilace voskem na prstech a nártech nohou. Aby neunikl ani drobný detail. Hladká dokonalost ze všech úhlů. 


Vnímejte (skoro) všemi smysly.


Hot towels and scrubs

Masáž i hřejivý zábal. Objetí nahřátého ručníku doplňují cukrové peelingy s rostlinnými oleji. Pro hladkou a vyživenou pokožku. A podmanění opojnými vůněmi.

Handmade. Vegan. Cruelty Free. 

20220729_132549.jpg

Light walk

Přírodní balzám na chodidla.

Obsahuje bio bambucké máslo, bio fair trade kokosový olej a včelí vosk, které se postarají o hloubkovou výživu pokožky, dále macerát ve slunečnicovém oleji z levandule, měsíčku, ořešáku a šalvěje známými pro své pečující účinky a osvěžující esenciální olej z rozmarýnu. Užijte si závěrečnou masáž.

bottom of page